"Ми прагнемо стати кращим центром навчання з дентальної імплантації в Україні"
doctorНавчальний центр Osstem (OIC) — це великий департамент, який постійно проводить навчання стоматологів у сфері імплантології. Наша ціль — робити значний внесок в популяризацію імплантологічного лікування в Україні на світовому рівні.
 
Ретельно продумані наукові дослідження, накопичені знання, кращі лектори та систематизовані навчальні програми — все це дозволяє нашому Центру допомагати стоматологам в їх прагненні поглибити клінічні знання в області імплантології та досягнути високого рівня професіоналізму.
 
Український навчальний центр Osstem працює з 2017 року та успішно реалізує програми, розроблені спільно з міжнародним центром Osstem. Ми вітаємо як досвідчених імплантологів (які вдосконалюють свої знання), так і фахівців-початківцівТакож наш Центр проводить майстер-класи, що пояснюють нюанси роботи з системами Osstem.
 

Переваги навчальних програм OIC

1. Сильний лекторський склад

Osstem проводить курси навчання в кожному куточку світу. Ми збираємо найкращих лекторів для того, щоби наші навчальні програми з дентальної імплантації були високопрофесійними та систематизованими. Лікарі отримують можливість відпрацювати на практиці найрізноманітніші навички за допомогою кращих фахівців-імплантологів. 

omk 2Д-р Ґаук Андрій на Osstem Meeting Kyiv 2021  мфД-р Кім Йонгджин. Osstem Meeting Kyiv 2021 

2. Акцент на практичні заняття

Навчальний Центр Osstem Implant має спеціально обладнані аудиторії: великим проектором для демонтрації презентацій, навчальними моделями та всіма необхідними для практичних занять інструментами. Ми створюємо всі необхідні умови для якісного та комфортного навчання.
муМайстер-клас "Цифрові хірургічні протоколи"

 

3. Реальні операції
Також Osstem проводить реальні операції, дає можливість учням власноруч провести оперативні дії під керівництвом досвідченого фахівця-імплантолога.

4Різні техніки збереження та аугментації м'яких тканин. Операція під керівництвом д-ра Йонгджин Кім 4. Підтримка

Лікарі, які пройшли навчання в Osstem, отримують регулярну підтримку навіть після закінчення курсів. При необхідності вони завжди можуть звернутися до навчального Центру із запитаннями та пропозиціями.

блУчасники майстер-курсу просунутої хірургії під керівництвом д-ра Камінського Валерія

 

5. Сертифікати

За участь у навчальних заходах Osstem нараховуються бали БПР (безперервного професійного розвитку) залежно від тривалості та наповненості навчання. Видаються відповідні сертифікати.

бз.jpgЛектор навчального центру Osstem Україна д-р Очеретний Ігор з учасником навчального курсу 

6. Міжнародні програми навчання

Центр Osstem дає можливість брати участь у міжнародних семінарах, конференціях і майстер-класах в різних куточках світу, організовуючи інтенсивні курси навчання в Південній Кореї, США і Японії, а також щорічну конференцію Osstem World Meeting.omk 1Osstem Meeting Kyiv 2021: лекторський склад та співробітники компанії Osstem (Україна)

 
×
logo osstem