Компанія OSSTEM IMPLANT постійно покращує якість імплантатів, стимулює роботу освітнього центру по всьому світу, а також розширює своє світове виробництво і систему продажів, підтверджуючи статус виробника імплантатів світового класу.
OSSTEM IMPLANT вносить величезний внесок в дослідження і популяризацію імплантологічного лікування. Наша система імплантатів преміум сегменту і висококваліфіковане обслуговування визнані стоматологічним співтовариством і клієнтами по всьому світу.

Навіть за часів економічної кризи і загостреної конкуренції між виробниками, компанія продовжує стрімко зростати, фокусуючись на задоволенні потреб клієнта, розвитку маркетингу і торгівлі.

OSSTEM IMPLANT займає:

  • 1-е місце на азіатсько-тихоокеанському ринку,
  • 4-е місце на світовому стоматологічному ринку

і продовжує швидке зростання в п'ятірці найбільших світових виробників дентальних імплантатів.

"Головна причина стрімкого успіху OSSTEM IMPLANT - це першокласна якість імплантологічних систем і постійні інвестиції в навчання спеціалістів."

ПРОДУКЦІЯ

Протягом останніх чотирьох років OSSTEM IMPLANT продала близько 68 мільйонів одиниць продукції на світовому ринку.
Компанія знайшла оптимальні способи вирішення різних типів клінічних випадків за допомогою сиcтем імплантатів TS і MS, а також розробила поверхню SA для посилення остеоінтеграції і поверхню CA для поліпшення гідрофільності і утворення кров'яного згустку. Також компанія розробила унікальну технологію обробки поверхні імплантатів SOI, яка сприяє надшвидшому утворенню кров’яного згустку серед існуючих імплантатів.
Крім цього, ми розробили і запустили у виробництво цілу лінійку інноваційних продуктів, таких, як цифрові хірургічні набори OneCAS/OneMS, OneGuide, створених для проведення надточних та швидких операцій з використанням шаблонів. Набори OSSTEM IMPLANT отримали схвалення від світового стоматологічного співтовариства.

rgeЦифрові хірургічні набори

Спеціально для клінічних випадків з недостатнім обсягом кістки і серйозними кістковими дефектами, OSSTEM IMPLANT розробила високоефективні кісткорегенеруючі матеріали, випустила титанову 3D мембрану OssBuilder і набори для кісткової пластики, що підвищують простоту і зручність хірургічних операцій. Крім того, OSSTEM IMPLANT випустила нову, удосконалену стоматологічну установку К3 і продовжує розширювати асортимент продукції для стоматології, відповідаючи потребам клієнтів, підтримуючи і підвищуючи їхню довіру.  

Продуктова лінійка Osstem

Компанія постійно збільшує інвестиції в науково-дослідний центр і прагне випускати нову інноваційну продукцію.

11% своїх доходів компанія вкладає у дослідження та розробки, до яких залучено понад 500 професійних дослідників у 15 галузях. 

Завдяки сміливим інвестиціям, наполегливій науково-дослідницькій роботі та технологічній майстерності, преміальна якість корейських імплантатів та кістково-пластичних матеріалів отримала високу оцінку від Європейського Союзу під час ретельної та складної сертифікації продукції, найвище визнання від Управління з контролю за якістю харчових продуктів та медикаментів США та сертифікацію від Міністерства охорони здоров’я, праці та соціального забезпечення Японії.

У найближчі роки OSSTEM IMPLANT продовжить розвиток і посилення науково-дослідницького центру, сприятиме створенню інноваційної, передової продукції. Ми прагнемо стати новатором і лідером міжнародного стоматологічного ринку.

Digital leader osstem

 

Центральний науково-дослідницький комплекс Osstem Implant розташований у місті Сеул та займає загальну площу 71 127,27 кв. метрів. У нього входять 15 спеціалізованих дослідних інститутів площею 29 752,07 кв. метрів та лабораторій площею 9 917,36 кв. метрів. Інститути розробляють різноманітні стоматологічні матеріали та обладнання, включаючи імплантати, програмне забезпечення, цифрове стоматологічне обладнання тощо, які є основою комплексних рішень, необхідних для стоматологічної клініки.

 

Перейдіть за посиланням та здійсніть віртуальну прогулянку головним офісом компанії Osstem Implant:

>> http://en.osstem.com/vrtour.do <<

НАВЧАННЯ

Навчання — ще один двигун зростання OSSTEM IMPLANT, що був започаткований у 2001 році із створенням навчального центру з імплантології. Завдяки зусиллям, спрямованим на поліпшення клінічних можливостей корейських стоматологів, Корея посідає перше місце у світі як за кількістю встановлених імплантатів, так і за часткою стоматологів, які можуть виконувати процедури імплантації.

мфД-р Йонгджин Кім. Osstem Meeting Kyiv 2021

Навчальні курси включають:

  • теоретичну освіту, адаптовану до кожного клінічного етапу,
  • практичні програми (майстер-класи та операції наживо) будуть корисними для реальних клінічних умов.

Майстер-курси є преміальною програмою навчання, покликані збільшити кількість незалежних імплантологічних процедур стоматологів. Програма складається з систематичних курсів: «Базова хірургія», «Просунута хірургія», «Ортопедія», які повністю закривають всі розділи імплантології.

Станом на кінець серпня цього року понад 98 000 стоматологів у всьому світі пройшли навяання в Osstem Implant.

×
logo osstem