presedentЛаскаво просимо на сайт Osstem Implant Україна!

Дентальна імплантація стала доступним і важливим елементом в лікуванні зубів внаслідок старіння населення, підвищення доходів, зростаючого інтересу до здоров'я та багатьох інших факторів. Цей феномен є результатом дедалі більшого потреби в лікуванні та повністю підтвердженої ефективності імплантації як дієвого способу терапії.

Osstem Implant – виробник дентальних імплантатів, ми постійно докладаємо зусиль до того, щоби створити якомога більш вигідне для клієнта пропозицію, практикуючи філософію «Добре – це ворог кращого».

Osstem Implant дуже швидко розвивається. Наша продукція успішно використовується в більш ніж 70 країнах світу, серед яких США, Китай, Корея, Японія, Німеччина, Індія, Чилі, Росія і багато інших.

В даний момент компанія знаходиться на першому місці на азіатсько-тихоокеанському ринку і на 5-му місці на світовому ринку.

Розвиток Osstem Implant справляє позитивний вплив на розвиток стоматологічної індустрії в цілому.

Науково-дослідницька робота – це те, чому Osstem Implant приділяє особливу увагу. Я з повагою ставлюся до наукових досліджень, і клінічний досвід, який я отримав, будучи стоматологом, допомагає мені зрозуміти, які навички потрібні для турботи про здоров'я порожнини рота, а також простежити прекрасну перспективу. Ось чому дослідження Osstem Implant орієнтуються на розвиток індустрії і дотримуються жорстких стандартів якості.

Постійні зусилля з розробки новітніх технологій зробили Osstem Implant брендом, який впізнають. Імплантати Osstem Implant отримали сертифікати якості FDA, CE і визнані Урядом Південної Кореї як продукт світового рівня, також визнаний і наш дослідницький центр. Компанія розробляє технології не тільки для дентальних імплантатів, стоматологічного обладнання, матеріалів та ІТ, а й для галузей, суміжних зі стоматологією.

Osstem Implant приділяє велику увагу своєму розвитку, наш розвиток має прямий вплив на всю стоматологічну індустрію і, більш того, на здоров'я людей. З цією метою ми щороку даємо стипендії 12-ти стоматологічним коледжам і школам клінічної стоматології. Ми також активно підтримуємо академічні дослідження в області стоматології та волонтерські служби.

Osstem Implant активно та впевнено захоплює галузь; це допомагає нам робити внесок в розвиток стоматології та здоров'я людей.

Спільно з навчальним центром Osstem ми проводимо курси навчання міжнародного класу, мета яких – поглиблення знань лікарів в області дентальної імплантації і популяризація цього методу лікування.

Osstem Implant буде безперервно розвиватися, підвищуючи якість надання стоматологічних послуг нашим клієнтам, рівень обслуговування і пропонуючи нові, поліпшені освітні програми. Більш того, ми втілимо наш ключовий принцип менеджменту, заснований на «підвищення добробуту і здоров'я людей», як лідируючої компанії з виробництва імплантатів, яка встановлює світові стандарти в області зубної імплантації.

 

                                                          Велике дякую!

                                                                                                                           Kyoo-Ok Choi, President of Osstem Implantsignature

×
logo osstem